آشنایی با جمعیت

سازمان مردم نهاد جمعیت حامیان آزادی قدس شریف با هدف ترویج معارف فلسطین و حمایت از آرمان آزادی قدس شریف و به علاوه تبیینِ ماهیت، اصول، مبانی و خطر صهیونیسم بر مبنای اندیشه‌های حضرت امام خمینی (س) و مقام معظّم رهبری فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی گسترده‌ای را در سراسر کشور (سی استان)، در میان نسل جوان دختر و پسر جامعه اسلامی سامان داده است.
۱- جمعیت حامیان آزادی قدس در سال ۱۳۷۸ به همت جمعی از نویسندگان و پژوهشگران این حوزه، اعلام موجود و فعالیت خود را در سراسر کشور آغاز کرد و هم اکنون ازسوی هیأت مدیره‌ای متشکل از افراد یادشده اداره می‌شود.
۲- این تشکل مردم نهاد هم اکنون حدود سه هزار عضو در سراسر کشور (سی استان) را تحت پوشش خود دارد.
۳- ماهنامه نسیم قدس تنها نشریه تخصصی و رسمی در ایران اسلامی در حوزه مباحث فلسطین و صهیونیسم است که از سوی این جمعیت منتشر می‌شود.
۴- فعالیت در فضای مجازی و اینترنت از طریق سایت www.hamyanequds.ir ، انتشار کتاب (درچارچوب انتشارات حامیان آزادی قدس)، برگزاری گفتمان و دوره‌های صهیونیسم‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و نیز برخی سازمان‌ها و ادارات، برپایی همایش، برگزاری مسابقه فرهنگی، علمی و آموزشی در حوزه مباحث یادشده، از دیگر فعالیت‌های جمعیت حامیان آزادی قدس است.
۵- از ویژگی‌های دیگر این سازمان مردم نهاد آن است که محصولات فرهنگی آن به صورت رایگان برای اعضا و مخاطبان در سراسر کشور اهدا و ارسال می‌شود.

تلفن: ۴-۶۶۹۷۷۹۰۳-۰۲۱ ، فاکس: ۶۶۴۱۸۱۴۳-۰۲۱ ، نشانی سایت: www.hamyanequds.ir ،
نشانی پست الکترونیک: info@hamyanequds.ir 