- جمعيت حاميان آزادي قدس شريف - http://hamyanequds.ir -

بیانیه سازمان مردم نهاد جمعیت حامیان آزادی قدس شریف به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی

تاريخ انتشار مطلب : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ بيانيه

بسم الله الرحمن الرحیم


إِنَّ الَّذِینَ یَکْفُرُونَ بِآیَاتِ اللَّهِ وَیَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیْرِ حَقٍّ وَیَقْتُلُونَ الَّذِینَ یَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُمْ بِعَذَابٍ أَلِیمٍ
قرآن کریم،آل عمران،۲۱

فرزندان یهودا، این شقی ترین و شریرترین جنبنده های انسان نما، به تبعیّت از اسلاف خویش، بار دیگر فرزندی از سلاله صالحان و پاکان را به شهادت رساندند.
شهادت فرمانده بزرگ جبهه جهانی نهضت و مقاومت اسلامی، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و هم رزم مجاهدش ابو مهدی المهندس از فرماندهان حشد الشعبی عراق و همراهانشان، ماهیت شیطانی حاکمان آمریکا را برای جهانیان بیش از همیشه آشکار و افشا کرد. این جنایت بزرگ از سوی مظهر اشقیای آخرالزمان، به وضوح نشان داد که اعتماد به شیطان بزرگ و امیدِ تفاهم و تعامل با آن، نه فقط یک انحراف و کج اندیشی معرفتی که یک خطا و خیانت راهبردی غیر قابل جبران است. اگر چه مقامات دولت جنایت پیشه و خیانتکار آمریکا، به طور رسمی و با صراحت مسؤولیت و نقش خود را به عنوان مجری این جنایت تروریستی بزرگ برعهده گرفته اند، اما کیست نداند که واشنگتن و نیویورک مرکز فرماندهی امپراتوری صهیونیسم است و برنامه ریزان، سیاستمداران و حاکمان آمریکا بازیچه صهیونیست ها و تحت فرماندهی پول سالاران و کمپانی داران یهودی اند.
کیست نداند که کِنِست نشینان صهیونی در ” تل آویو” و سامری زادگان مستقر در کاخ سفید، پنتاگون، سنا و کنگره آمریکا از یک قوم و قماش و تحت فرماندهی مرکز واحدی قرار دارند و تفکیک این ها از یکدیگر، یک جهالت و خطای نابخشودنی ناشی از جهان بینی انحرافی است.
کیست نداند که حاج قاسم سلیمانی فرماندة نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همواره در تعقیب و تکاپوی تحقق آرمان مقدس آزادسازی قدس و قبله اوّل و نابودی «اسرائیل» از صفحه روزگار بود و این راهبرد غایی را از دریچه آماده سازی زمینه های ظهور یوسف فاطمه (سلام الله علیهما) و آخرین منجی بشریت می دید. برای او راه قدس، از کربلا می گذشت. این تنها جرمی بود که خشم و کینه عمیق و حیوانی قبیله یهودا را نسبت به او برانگیخته بود.
دولتمردان نابخردِ آمریکا و سران و فرماندهان رژیم جعلی « اسرائیل» بدانند که با ترور بزرگمردی چون سردار سلیمانی، نه تنها از استیصال، سرخوردگی، درماندگی و بن بست روانی، سیاسی و نظامی آنها گره ای باز و گشایشی حاصل نخواهد شد، بلکه آن ها با این اقدام احمقانه و شریرانه، شیشه عمر خود را شکستند؛ زیرا با ریخته شدن خون این شهید بزرگ و عروج روح ملکوتی او، زنگ زوال رژیم غاصب صهیونی در فلسطین و فروپاشی امپراتوری صهیونیسم در ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و نظام سرمایه داری یهودیِ غرب به صدا در آمده و عقربه ساعتِ این رویداد بزرگ تاریخی و آخرالزمانی به جلو کشیده شده است.

سازمان مردم نهاد جمعیّت حامیان آزادی قدس شریف، همراه با صدها میلیون مسلمان، موّحد و آزاده در سراسر جهان، به ویژه در میان امت اسلامی، از کشمیر، هند، پاکستان، افغانستان، ایران، عراق، سوریه، اردن، لبنان، فلسطین، یمن، و کشورهای حاشیه خلیج فارس تا نیجریه، مراکش، الجزایر و مصر در شاخ آفریقا، چشم انتظارند تا از عاملان، مجریان و فرماندهان اصلی این جنایت بزرگ “انتقام سخت” و سرنوشت ساز گرفته شود.إن شاءَالله تعالی.

جمعیت حامیان آزادی قدس شریف


جمعيت حاميان آزادي قدس شريف: http://hamyanequds.ir

URL to article: http://hamyanequds.ir/?p=7421

انجمن حاميان آزادي قدس شريف.