- جمعيت حاميان آزادي قدس شريف - http://hamyanequds.ir -

کنترل جمعیت یا قتل عام خاموش مردم جهان (قسمت اول)

تاريخ انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ اخبار

[1] مقوله کنترل جمعیت به ویژه در سطح کشورهای جهان سوم، از سرفصل های اصلی در سیاست­گذاری های کلان کشورها در چند دهه اخیر است. با وجود تمامی اثرات مثبتی که برای این اقدام بر می شمارند، اما با آگاهی از دست های پشت پرده این سیاست دیرینه، تمام خوش ­بینی ها به کنار می روند. آن ­چنان که در این مقاله می خوانیم، یکی از اصلی ترین حامیان سیاست کاهش جمعیت جهان و به طور خاص جهان سوم، شرکت ها و بنیادهای بزرگی هستند که رد پای آنها را در بسیاری از سیاست های شبه استعماری چند دهه گذشته می توان یافت. بنیاد خانواده های راکفلر و گیتز که در سال های اخیر نقش پیشتازی را در تسریع این سیاست ها با استفاده از فن­ آوری های جدید بر عهده گرفته اند، باتأمین بودجه هنگفت تحقیقات مربوط به تولید واکسن های دو گانه، در پی آن هستند که زنان و مردان کشورهای فقید را در قالب ژست انسان دوستانه واکسیناسیون، با واکسن هایی چون کزاز و دیفتری، برای همیشه عقیم سازند.

 پیشینه تاریخی

گروه نخبه جهانی، عملیاتی به گستره جهان علیه جمعیت ناآگاه کشورها برای کاهش و کنترل باروری به راه انداخته است. واکسن ها و حتی غلات اصلی برای نیل به این اهداف دستکاری می شوند.

چنانچه نمی توانید به خود بباورانید که ارتکاب چنین عملی امکان پذیر است یا انسان ها تمایل به این کار دارند و قادر به انجام آن هستند، به گذشته نگاهی بیندازید. این نوع توطئه ها به هیچ وجه تازگی ندارد و در واقع سابقه این نوع کنترل ها به حدود دوهزار و سیصد سال قبل و زمانی بر می گردد که افلاطون از آن به شکل یک آرمان در کتاب برجسته خود «جمهور» یاد کرده است. افلاطون نوشته است که یک گروه نخبه حاکم باید جامعه را هدایت کند «…که هدف آنها حفظ تعداد میانگین جمعیت باشد.» او در توضیح بیشتر این نظر خود می نویسد: «موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که باید مد نظر قرار گیرد. مواردی نظیر اثرات جنگ ها و بیماری ها و موارد مشابه که دولت می تواند با کمک آنها تا حد امکان از بزرگ یا کوچک شدن بیش از اندازه جمعیت جلوگیری کند».

افلاطون می نویسد که عملکرد گروه نخبه حاکم در کنترل جمعیت باید محرمانه نگه داشته شود. او می نویسد: «این اقدامات باید محرمانه نگه داشته شوند، به گونه ای که فقط حکام از آنها با خبر باشند، وگرنه خطر بزرگ تری از ناحیه مردم متوجه ما خواهد شد… خطری که به شورش می انجامد».

با پس زدن مه، زمان و تاریخ آشکار می شود که به راستی هیچ چیز جدیدی در این باره وجود ندارد. آنچه انجام شده است، بار دیگر انجام خواهد شد و تجلیات قرن بیست و یکمی گروه های نخبه جهانی، ابزارهای بسیار پیشرفته تری برای نیل به اهدافشان در اختیار دارند.

اتحاد (اتحاد جهانی برای واکسینه کردن و مصون سازی)

هدف اعلام شده اتحاد که در سال ۲۰۰۰ با کمک «بنیاد گیتز» ایجاد شد، واکسینه کردن تمام مردم جهان سوم است. از جمله سازمان های عضو به شهادت وب سایت آن عبارتند از: «…دولت های ملی اهداکننده و کشورهای در حال توسعه، برنامه واکسینه کردن کودکان «بیل و ملیندا گیتز»، «فدراسیون بین المللی انجمن ها مجامع تولیدکنندگان»، «بنیاد راکفلر»، «یونیسف»، گروه بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی».

در دسامبر سال ۲۰۰۰ دیوید راکفلر و ویلیام اچ. گیتز سینیور، به همراه تعدادی از افراد دیگر برای شرکت در جلسه ای درباره «نیکوکاری در یک قرن جهانی شده»، در دانشگاه راکفلر حضور یافتند. گیتز در آنجا شادمانه درباره الهام خود از راکفلر در تأسیس GAVI سخن گفت.

گیتز گفت: «بنیاد ما با هدایت و الهام گرفتن از کارهایی که قبل از این توسط بنیاد راکفلر انجام شده است، با اختصاص هفتصد و پنجاه میلیون دلار به مجموعه ای که «صندوق جهانی برای واکسینه کردن کودکان» نام دارد و یکی از اهرم های GAVI محسوب می شود، در این برنامه مشارکت کرده است».

او همچنین یک قرن نیکوکاری خانواده راکفلر را تحسین کرد و گفت: «به نظر می رسد که ما به هر طرف که روی می آوریم، قبل از ما راکفلرها به آنجا سر زده اند و در برخی موارد، آنها برای مدتی بسیار بسیار طولانی است که در این حوزه های حضور دارند».

این واقعیت که یک مکانیسم جهانی مثل GAVI ـ که کنترل آن به دست کسانی است که به صراحت مدافع کنترل جمعیت هستند ـ برای انتقال واکسن هایی برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان وجود دارد، باید این تشویش را در آدمی به وجود آورد که دست کم چیزی بگوید، به خصوص با توجه به اینکه با کوه هایی از مدارکی مواجه هستیم که اثبات می کنند، واکسن های ضد باروری با پول های اهدایی بنیاد راکفلر، توسط سازمان بهداشت جهانی تولید و به کارگرفته شده اند.

بیل گیتز برنامه کنترل جمعیت جهان را در خلال کنفرانسی که به تازگی انجام داده است، دوباره مورد تایید قرار داده و گفته است: «جمعیت جهان هم اکنون شش میلیارد و هشتصد میلیون نفر است. این رقم در حال رسیدن به نه میلیارد است. اکنون اگر ما کار بزرگی در زمینه واکسن های جدید، مراقبت های بهداشتی، خدمات بهداشتی مربوط به باروری انجام دهیم، شاید بتوانیم به میزان ده تا پانزده درصد از این تعداد جمعیت را کاهش دهیم».

دانیل تیلور


جمعيت حاميان آزادي قدس شريف: http://hamyanequds.ir

URL to article: http://hamyanequds.ir/?p=7055

URLs in this post:
[1] Image: http://hamyanequds.ir/?attachment_id=7056

انجمن حاميان آزادي قدس شريف.