دزدیدن فلسطینی ها و تجارت ننگین اعضای انسان توسط صهیونیست ها به این می گویند قساوت (قسمت اول)

۱م اردیبهشت, ۱۳۹۸ -

چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

خبر تکان دهنده تجارت اعضای بدن انسان بوسیله صهیونیست های اسرائیلی و آمریکایی آنقدر شگفت آور و مهیب بود که حتی خود آنها هم به سرعت این خبر را از رسانه ها حذف کردند و نگذاشتند با تکرار آن، ایجاد نفرت و انزجاء، عمیق شود.(۱)

اما بررسی این نمونه ها چه در گذشته و چه امروز، در واقع حقایقی تلخی را نشان می دهد که همه را مجبور می کند دست از ساده دلی و ساده اندیشی بر داشته واضحتر و روشنتر به دشمن بشرّیت نگاه کنند و فریب ظاهر سازیهای مظلوم نمایانه آنها را نخورند.

 

اصل خبر چنین بود

روزنامه سوئدی افتون بلادت Afton bladet در روز ۱۷ اوت ۲۰۰۹- ۲۶ یعنی مرداد ماه ۱۳۸۸ گزارشی به قلم دونالدبوستروم Donald Bostrom چاپ کرد که ارتش رژیم صهیونیستی، اقدام به ربودن فلسطینیان می کرده است تا اعضای بدن آنان (مانند قلب و کلیه) را با جرّاحی جدا کرده و به فروش برساند. اظهارات شاهدان عینی و تنها عکسی که خبرنگار سوئدی موفّق شده از یکی از قربانیان حادثه، بدور از چشم صهیونیست ها بگیرد، از سوی رژیم صهیونیستی بدون پاسخ مانده است.

نانسی شپیرهیو Nancy Sheper – Hughes استاد یهودی دانشگاه برکلی آمریکا، تحقیق مفصّلی درباره تجارت اعضای بدن انسان در جهان انجام داده و کتابی نیز در این خصوص نوشته است. این استاد آمریکایی که بخشی از تحقیقات خود را در هفته نامه جویش ویک کالیفرنیا منتشر کرده است، اخبار روزنامه سوئدی آفتون بلادت را تأیید کرده و در عین حال این اخبار را، تنها جزئی از واقعیّت موجود دانسته است. در این مقاله، وی اشاره می کند که موضوع خاخام ها و تاجرانی را که مدّتی قبل در ایالت نیوجرسی آمریکا دستگیر شدند دنبال کرده و به نحوه فعالیّت مجرمانه آنها دست یافته است. شپیرهیو می افزاید: در اسرائیل شرکتی وجود دارد که مقّر آن در تل آویو است. این شرکت یکی از بزرگترین پزشکان متخصّص را به کار گرفته که کار انتقال اعضای بدن را بر عهده داشته است و یک هیأت پزشکی نیز وی را کمک می کند. در آمدی که این افراد از فروش اعضا بدست می آورند در ابتدای تأسیس در سال ۱۹۹۸ میلادی ۱۲۰ هزار دلار بوده است. این مقدار در سال ۲۰۰۰ به ۲۰۰ هزار و در ۲۰۰۳ به ۲۵۰ هزار دلار رسید. بنابراین گزارش، قیمت هر کدام از اعضای بدن انسان در حال حاضر در این شرکت اسرائیلی ۲۷۰ هزار دلار است.

چندی قبل به گزارش خبرگزاری آمریکایی اسوشیتدپرس، پلیس فدرال آمریکا، ۴۴ نفر را در ایالت های نیوجرسی و نیویورک به جرم فساد مالی و پولشویی دستگیر کرد که در بین دستگیر شدگان تعدادی شهردار و خاخام یهودی نیز دیده می شود. یکی از خاخام ها در تجارت اعضای بدن هم فعّال بوده است.

شبکه پولشویی در بروکلین و نیوجرسی و اسرائیل در حال فعالیّت بوده و از طریق مؤسّسات خیّریه یهودی تحت کنترل خاخام ها میلیون ها دلار پولشویی می کرده است. رسوایی های مالی در ایالت نیوجرسی از موضوعات عادی به شمار می آید امّا آشکار شدن رسوایی ها و حقّه های اخیر، شگفتی ساز شده است. در بین دستگیر شدگان اخیر، پنج خاخام یهودی از ایالت نیوجرسی و نیویورک حضور دارند که با حقّه هایی نظیر ورشکستگی و فروش اجناس تقلّبی، در آمدهای زیادی کسب کرده اند. یکی از آنها، خاخامی است به نام اسحاق روزنبائوم Levy Itzhak Rosenbaum که به تجارت اعضای بدن مشغول بوده است. رسوایی خاخام روزنبائوم نمونه ای از قوانین فاسد یهودی ها بر اساس تعالیم تلمود است. وی از مردم فقیر کلیه هایشان را با قیمتی حدود ۱۰ هزار دلار می خریده و آنها را با قیمتی حدود ۱۶۰ هزار دلار به دیگران می فروخته است. این اقدام وی برای نخستین بار هفت سال پیش توجه اف.بی.آی را جلب کرد. نانسی شپیرهیو این خاخام را یک دلال بزرگ آمریکایی در قاچاق بین المللی معرّفی کرده است. محمد حجازی یک صهیونیسم پژوه مصری می گوید: مطابق دین یهود و قوانین تلمود، یهودیت بر فرض های زیر استوار است:

۱- یهودی ها تنها فرزندان خدای خود یهوه هستند و این خدا از بقیّه مخلوقات دیگر بیزار است.

۲- غیر یهودیان موجوداتی درجه دوم بوده که بهره برداری و حتی کشتن آنها مجاز است.

۳- زندگی پس از مرگ و جهنّمی وجود ندارد. بنابراین هیچ ضرورتی در تلاش برای دوری از جهنّم وجود ندارد.

به همین دلیل صهیونیست ها به کلّی از محاسن اخلاقی بری بوده و در زندگی هدفی ندارند جز بهره برداری از دیگران و جمع آوری ثروت به هر طریق ممکن؛ حتی از راه های غیر اخلاقی. از دیدگاه یهودی های صهیونیست، نظامیان اسرائیلی و سارقان و قاچاقچیان اعضای بدن فلسطینیان هیچ گونه اشتباهی مرتکب نشده اند! امّا باعث تأسّف است که جامعه بشری در قرن بیست و یکم، همچنان این ایدئولوژی را در پوشش مذهب تحمّل می کنند.(۲)

شمس الدّین رحمانی

پانوشت

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

۱-  به نظر نگارنده این که قاضی گلدستون یهودی ـ که دخترش هم در اسرائیل زندگی می کند ـ بر روی جنایات جنگی اسرائیل در غزّه اصرار کرد و کار به سازمان ملل و شورای امنیّت رسید و قرار است به دادگاه لاهه هم برود، احتمالاً یکی از دلائلش همین خرید و فروش اعضا است که باید محو می شد و از ذهن ها کنار می رفت. قطعاً تجارت اعضاء آن هم با کمک خاخام های صهیونیست از جنایات جنگی در غزّه بار منفی تبلیغاتی بیشتری دارد.

۲-  نسیم قدس، ویژه روز جهانی قدس، شماره ۱۰؛ مورخ مرداد و شهریور ۱۳۸۸؛ صفحات ۴۴ تا ۴۶ با تلخیص بسیار.

 


فرستاده شده در مقالات تخصصي | بدون نظر

ارسال نظر


9 + = 15