یهودی کیست؟(۶)

۱۵م فروردین, ۱۳۹۷ -

چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

بخش دوم

بعضی کارهای یهودیان!

۴- اعمال خشونت و سفاکی های تکان‌دهنده

تاریخ یهود، هر آن‌گاه که در موضع اعمال قدرت بوده‌اند، آکنده است از ظلم‌های مهیب. برای نمونه مواردی را باهم مرور می‌کنیم:

۱/۴٫ عید پوریم، که تا به امروز نیز توسط یهودیان جشن گرفته می‌شود از مهم‌ترین مناسبت‌های جشن و سرور و سرمستی آن‌هاست که به یادبود و در سالروز یکی از بزرگ‌ترین قتل عام‌های تاریخ جهان برگزار می‌شود.(۲۳)

از پوریم اولیه شاید حدود دو هزار و پانصد سال گذشته است. در آن زمان یهودیان موفق شدند ازطریق ملکه اِسْتَر از پادشاه ایران حکم نابودی تمامی دشمنانشان را بگیرند و آن گونه که در تورات آمده است هفتاد و هفت هزار نفر از دشمنان خود را از پای درآورند.(۲۴)

«برای این که وسعت این جنایات را درست درک کنیم، نباید ارقام کشته‌شدگان را در مقیاس جمعیت امروز جهان در نظر آوریم. لشکریان اسکندر کبیر که سرتاسر هند را به تصرف درآوردند، فقط هفت هزار نفر بودند. کل نیروی لشکریان پارس در «ماراتون» پنج هزار نفر بود. هانیبال نیز جنگ «کان» را با نیرویی بیست هزار نفری جنگید. از این رو وقتی یهودیان در کتاب مقدس خویش می‌گویند که هفتاد هزار نفر از دشمنان پارس (ایرانی) خویش را قتل‌عام کرده‌اند، این رقم، برای آن عصر، رقم بسیار بسیار بالایی بوده است.»(۲۵)

۲/۴٫ در ششم اوت ۱۹۴۵(۲۶)، آمریکا نخستین بمب اتم را بر روی شهر «هیروشیما» فروانداخت و موجب مرگ ۱۳۵ هزار غیرنظامی گردید. در نهم اوت همان سال، آمریکا دومین بمب اتم خود را بر روی شهر «ناگازاکی» انداخت و ۷۵۰۰۰ نفر را کشت و مجروح کرد.(۲۷)

«این باور ژاپنی‌ها، که متفقین هرگز بمب اتم را بر روی یک کشور سفیدپوست مانند آلمان فرونمی‌انداختند و دلیل استفاده آن بر ضد ژاپن، زردپوست بودن آن ها به شمار می‌رفته»(۲۸) اگر در کنار دیدگاه‌های نژادپرستانه یهود قرارگیرد، معنای عمیق‌تری هم پیدا می‌کند.

بمب اتمی، با قدرت فراوانش در کشتار جمعی، توسط یهودیان طراحی و ساخته شد و هم‌اینک نیز در اختیار ایشان است.

کشف رادیوم در دسامبر ۱۸۹۸ رسماً توسط ماری کوری و همسرش اعلام گردید. مطالعه رادیوم باعث تغییرات بنیادی در دانش بشر درباره خواص و ساختمان ماده شد و مفهوم انرژی اتمی را مطرح ساخت.(۲۹)

درباره ریشه یهودی ماری کوری چه در فرانسه و چه در آمریکا سخنانی مطرح بوده است.(۳۰) عبدالله امین‌زاده ناسی، نویسنده یهودی ایرانی، نیز مادام کوری را یهودی می‌داند.(۳۱)

ژاک لانزمن نویسنده صهیونیست فرانسوی با صراحت اعلام می‌کند: «دانشمندان یهودی بودند که بمب اتمی را اختراع کرده‌اند.»(۳۲)

دانشمندان یهودی دست‌اندرکار تولید بمب اتمی اینان بوده‌اند:

-آلبرت اینشتین

- کلاس فوخز (Klaus Fuchs) از دوستان نزدیک آلبرت اینشتین

- لیزمایتنر (Lise Meitner)

- لئو زیلازد (Leo Szilard) از یهودیان بوداپست

- رابرت اپنهایمر (Robert Oppenheimer) یک یهودی آلمانی. نام‌برده یکی از شاخص‌ترین و معززترین نمایندگان شووینیسم (میهن‌پرستی افراطی) جهان‌مدارانه یهودی است.

- اوتو هان (Otto Hahn)

- پونتکوروو (Pontecrovo) پرفسور ایتالیایی

- جانوسی (Janosi) پرفسور مجاری

- ادوارد تلر (Teller)(33)

همواره ریاضی‌دادن‌های توانایی در بین یهودیان وجود داشته‌اند. علاوه بر این، اساسا به نظر می‌رسد که تحقیقات اتمی با روحیه و ذهنیات یهودیان بسیار سازگار است. انفجار اتمی یک دانش نوعا یهودی است.(۳۴)

محمد طیّب

پی‌نوشت‌ها:

۲۳- فاتحین جهانی؛ ص ۱۵۱٫

۲۴- عهد عتیق، کتاب استر، باب نهم، آیه ۱۷٫

۲۵- فاتحین جهانی؛ ص ۱۵۲٫

۲۶- توجه به تاریخ بمباران اتمی، از این جهت مهم است که بطلان مجموعه‌ای از توجیهات بی‌پایه درمورد ضرورت این اقدام وحشیانه را به طور آشکار به نمایش می گذارد. در رسانه‌های جمعی به ندرت اعلام می‌شود که آلمان در تاریخ هشتم ماه می ـ یعنی سه ماه قبل‌تر ـ تسلیم شده بود. دولت آمریکا از یک کمیته ویژه درخواست کرده بود که میان استفاده از بمب اتم و یا تهاجم سراسری به ژاپن یکی را برگزینند. دو را‌ه‌حل دیگر که یکی محاصره دریایی ژاپن و دیگری نشان دادن اثرات ویران‌کننده این بمب در یک منطقه غیرمسکونی به مقام‌های ژاپنی بود هرگز مورد بررسی قرار نگرفتند. (تاریخ نیمه نخست قرن بیستم؛ صص ۳۴۵ و ۳۵۰).

۲۷- با استفاده از: دایره‌المعارف فارسی، جلد دوم، بخش دوم؛ صص ۲۹۹۶ و ۳۳۳۴٫

۲۸- تاریخ نیمه نخست قرن بیستم؛ ص ۳۵۰٫

۲۹-تاریخچه کشف عناصر شیمیایی؛ ص ۲۱۲٫

۳۰- داستان زندگی ماری کوری؛ صص ۲۸۴ و ۳۹۵٫

۳۱- صبح امید؛ ص ۶۰٫

۳۲- آن که به خدا ایمان داشت و آن که به خدا ایمان نداشت؛ ص ۲۱۲٫

۳۳- فاتحین جهانی؛ صص ۲۲۸- ۲۲۶٫

۳۴- فاتحین جهانی؛ ص ۲۲۷٫


فرستاده شده در مقالات تخصصي | بدون نظر

ارسال نظر


9 + = 12