نفوذ یهود در نظام مالی جمهوری اسلامی ایران (۴)

۱۵م اسفند, ۱۳۹۶ -

چاپ اين مطلب چاپ اين مطلب

 سخنرانی استاد حسن عباسی در نشست جنگ ارزی و رویکرد آخر‌الزمانی یهودیت صهیونیستی علیه جهان مستضعفان

 چاپ پول بدون پشتوانه یک خودکشی است اما امروز تمام کشورها از جمله ایران به آن عمل می‌کنند.

 

برای مفهوم پول در غرب دو عبارت وجود دارد :  مانی (money) و  کارنسی (currency)، مانی پول با ارزش ثابت و دارای پشتوانه است اما کارنسی پول بدون پشتوانه و با ارزش متغیر است.

 

کارنسی مانند این است که کسی پنهانی پول چاپ کند و با آن تمام بازار را قبضه کند که عموما  آن را  دزدی می‌دانیم اما اگر همین کار را  بانک مرکزی کشور یا آمریکا با دلارش که مبنای اقتصاد جهان است انجام دهد اشکالی ندارد؟!!

 

پول در اسلام ارزش ثابت دارد چرا که معیار ارزیدن است و نباید ارزشش متغیر باشد، اما پول با ارزش متغیر تولید و  ابداع یهود است، که شیره‌ی اقتصاد جهان را می‌مکد و درون حلقوم صهیونیست‌ها می‌ریزد.

 

22 سال پیش در سال ۷۴ امام خامنه‌ای در دیدار با علما و فضلای قم می فرمایند راه حل مشکلات اقتصادی کشور حل معضل  بانک است وحل معضل بانک منوط به این است که بفهمیم پول در اسلام چیست؟

 

پروفسور  دیوید کورتن در کتاب خود که در ایران هم با نام «سرمایه‌داری فردا» چاپ شده است، شرح می‌دهد «خلق پول خلق ثروت نیست بلکه خلق بدهی است»، امروز بدهی جهانی ۶۳ تریلیون دلار است که یک سوم آن مربوط به ایالات متحده آمریکا است، رتبه دوم بدهی از آن ژاپن و بعد هم کشورهای اتحادیه اروپا است.

 

آنچه از ظاهر نظام بین‌الملل می‌بینید در باطن چیز دیگری است.

 

برگرفته از سایت  اندیشکده مطالعات یهود

 

 


فرستاده شده در مقالات تخصصي | بدون نظر

ارسال نظر